(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

B1 i B2 - Grupa 7

MISTRZ JESIENI (gr. B2): Pniewy

Terminarz:

14.09.2019 r. - godz. B1 - 10:00, B2 - 11:45, Pniewy, orlik ul. Wolności

05.10.2019 r., B1 - 9:00, B2 - 10:45 - Szamotuły, orlik ul. Szczuczyńska

19.10.2019 r., godz. B2 - 9:00, B1 - 11:15 - Obrzycko, orlik ul. Kopernika (zakaz gry w korkach)

 

Lokalizacje B1 (turnieje bez zapisywania wyników)
Msc. Drużyna
1 Pniewy                                              
2 Szamotuły
3 Obrzycko
4 Ostroróg
5 Chrzypsko Wielkie

 

Lokalizacje B2 (turnieje z zapisywaniem wyników)
Liga Mistrzów
Msc. Drużyna Pkt.
1 Pniewy I 35
2 Szamotuły I 17
3 Pniewy II 13
4 Chrzypsko Wielkie 8
Liga Europy
1 Pniewy III 17
2 Ostroróg 13
3 Nowy Tomyśl 12
4 Szamotuły II 8
5 Pniewy IV 7
6 Chrzypsko Wielkie II 4
7 Szamotuły III 1
8 Chrzypsko Wielkie I 0

 

Wyniki Ligi Mistrzów:

I kolejka 14.09
Pniewy I 1:1 Pniewy II
Pniewy I 1:0 Chrzypsko Wielkie
Pniewy I 2:0 Szamotuły
Pniewy II 0:0 Chrzypsko Wielkie
Pniewy II 0:1 Szamotuły
Chrzypsko Wielkie 0:2 Szamotuły
Pniewy II 0:0 Pniewy I
Chrzypsko Wielkie 0:1 Pniewy I
Szamotuły 0:2 Pniewy I
Chrzypsko Wielkie 0:2 Pniewy II
Szamotuły 0:0 Pniewy II
Szamotuły 1:0 Chrzypsko Wielkie
II kolejka 5.10
Chrzypsko 2:0 Szamotuły/Ostroróg
Pniewy II 2:2 Nowy Tomyśl
Chrzypsko Wielkie 0:2 Pniewy I
Szamotuły/Ostroróg 1:0 Pniewy II
Pniewy I 6:0 Nowy Tomyśl
Chrzypsko Wielkie 3:3 Pniewy II
Szamotuły/Ostroróg 1:3 Nowy Tomyśl
Pniewy I 4:0 Pniewy II
Chrzypsko Wielkie 2:0 Nowy Tomyśl
Szamotuły/Ostroróg 0:1 Pniewy I
III kolejka 19.10
Pniewy I 2:1 Pniewy II
Chrzypsko/Ostroróg 1:2 Szamotuły I
Chrzypsko/Ostroróg 0:3 Pniewy I
Szamotuły I 1:1 Pniewy II
Pniewy I 3:0 Szamotuły I
Chrzypsko/Ostroróg 1:2 Pniewy II

Wyniki Ligi Europy:

I kolejka 14.09
Pniewy III 2:0 Szamotuły
Pniewy III 1:1 Ostroróg
Pniewy III 0:0 Nowy Tomyśl
Pniewy III 2:0 Chrzypsko Wielkie I
Pniewy III 2:0 Chrzypsko Wielkie II
Szamotuły 0:3 Ostroróg
Szamotuły 0:1 Nowy Tomyśl
Szamotuły 1:0 Chrzypsko Wielkie I
Szamotuły 2:0 Chrzypsko Wielkie II
Ostroróg 2:0 Nowy Tomyśl
Ostroróg 2:0 Chrzypsko Wielkie I
Ostroróg 3:0 Chrzypsko Wielkie II
Nowy Tomyśl 3:0 Chrzypsko Wielkie I
Nowy Tomyśl 1:1 Chrzypsko Wielkie II
Chrzypsko Wielkie II 1:0 Chrzypskow Wielkie I
II kolejka 19.10
Pniewy III 7:0 Szamotuły II
Pniewy IV 3:0 Szamotuły III
Pniewy III 2:3 Pniewy IV
Szamotuły II 2:2 Szamotuły III
Pniewy III 7:0 Szamotuły III
Pniewy IV 1:1 Szamotuły II

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies